Location : Home > A > AIT6TC20-19SC
AIT6TC20-19SC
D38999/20WG35PE Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3474L14-18P Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
10-42624-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
GTS030A-40-56S Connectors, Interconnects Circular Connectors 85 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
LJT07RE-15-15S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
AIB6FA32-5S0-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#0 SKT PLUG
0512960833 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle