Location : Home > A > AIT6RV32-22PZS
AIT6RV32-22PZS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M803-003-02M12-201SN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 12C 10#23 2#12 SKT REC OM
2M801-007-26M16-12SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 12C 12#16 SKT PLUG OM
0097000001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts 2.5MM KK TERM IL BTM FED RL TN
DL64R24-61S6-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
JT06RE20-41SA Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 41C 41#20 SKT PLUG
DCMAM62SNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 62 F CRIMP HD G50 NM CAD
DCMAM62SNM NEW 87930 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DCMAM62SNM IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCMAM62SNM NEW 87830 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DCMAM62SNM NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DDME50PF179A Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
CA3106ER28-20S Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
CA3106E18-1PB15F0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CAB 10C 10#16 PIN PLUG
PRPC002SACN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PRPC002SACN-RC IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRPC002SACN-RC NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC002SACN-RC Sullins Connector Solutions 147340 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 2POS Unitronix Electronics Limited
460-80-216-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED 2.54MM
460-80-216-00-001101 Preci-Dip 147190 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Unitronix Electronics Limited
460-80-216-00-001101 Preci-Dip 279070 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0440670401 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
D6724-46 Harwin Inc. 147280 2016+ IC SLOTTED HDR ASSY Unitronix Electronics Limited
D6724-46 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D6724-46 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-2178711-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
8-2178711-6 TE 2970 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
1630360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630360000 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630360000 Weidmuller 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS 135DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1630360000 Weidmuller 278090 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-87-422-41-005101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
110-87-422-41-005101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-87-422-41-005101 Preci-Dip 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-87-422-41-005101 Preci-Dip 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1980880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980880000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 3POS EKT Electronics Co., Ltd
1980880000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 3POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1980880000 Weidmuller 157150 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980880000 Weidmuller 299150 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com