Location : Home > A > AIT6E24-22PC
AIT6E24-22PC
413760-4 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
BRA.0B.200.PCSN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN CAP FOR 0B-0S RCPT
DDMMV24V7PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN DSUB PCB THRU-HOLE
8A36-2030-LJ-PR Connectors, Interconnects Pluggable Connectors MINI SERIAL ATTCHED SCSI CONNECT
112543 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Receptacle, Female Socket 75 Ohm Through Hole Solder
112543 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
112543 Weidmuller 147630 2016+ BLZP 5.00/04/180 SN LTGY BX Unitronix Electronics Limited
M20-9750246 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-9750246 Harwin Inc. 147120 2016+ 02 SIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9750246 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9750246 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039012226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Ivory 0.165" (4.20mm)
0530140512 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
444011-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.189" (4.80mm)
444011-1 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1044010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1044010000 Weidmuller 147810 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM BK Unitronix Electronics Limited
1044010000 Weidmuller 278110 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395005219 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)