Location : Home > A > AIT6AA20-27SC-025-B30
AIT6AA20-27SC-025-B30
D38999/20WJ8SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107B22-12PY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
10-248373-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
SNLF-S-S35-25S-R Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Set Screw Silver
97-3106A20-24P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#8 PIN PLUG
PT06SE12-8S-424 Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 8C 8#20 SKT PLUG
2007211-2 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 76 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
DTS24F13-35AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Shielded
MS3101R16S-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
FH36-45S-0.3SHW(10) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 45 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
FH26-23S-0.3SHW(98) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 23 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
97-3108B22-18PY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#16 PIN PLUG
97-3106A22-19PW-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 PIN PLUG
046288050000846+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 50 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle