Location : Home > A > AIT6-40-56SS
AIT6-40-56SS
68897-001LF Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 4P4C R/A UNSHLD
DTS26F25-24JE Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
GTS06CF-32-17S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
DJT10F21-41HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TV07DZ-19-35PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
JT02RE-20-41P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 41C 41#20 PIN RECP
09651616712 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
BACC45FT20-28P10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
960244-7102-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
62404021722 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
62404021722 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
62404021722 Wurth Electronics Inc 147630 2016+ CONN HEADR 40POS 2MM R/A T/H Unitronix Electronics Limited
62404021722 Wurth Electronics Inc 298170 2016+ CONN HEADR 40POS 2MM R/A T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796635-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796635-3 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796635-3 TE Connectivity AMP Connectors 288390 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796635-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-796635-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 13POS .200 TIN EKT Electronics Co., Ltd
MAT-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws
MAT-10 . 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAT-10 Semiconductor 20475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MAT-10 STOCK 43670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1718148 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1718148 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1718148 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1718148 Phoenix Contact 277870 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0512385011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
1955358 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1955358 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955358 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1955358 Phoenix Contact 278990 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1571240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1571240000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 14POS 90 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1571240000 Weidmuller 147210 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1571240000 Weidmuller 277890 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0872630434 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold