Location : Home > A > AIT2-24-12SS
AIT2-24-12SS
PCA.1S.303.CLLC52 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
GTC06-14S-7P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#16S PIN PLUG
CTV06RW-25-46BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 46C MIXED SKT PLUG
09670259161 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB 25P FE ANG_S4_2,84 MM_BOAR
RJHSE706908 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
71609-306 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle