Location : Home > A > AIT2-20-29PS-025
AIT2-20-29PS-025
8-146457-6 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 36POS .100" STACKING
1-745967-6 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
242A18390X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder