Location : Home > A > AIT2-20-22SC
AIT2-20-22SC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3450L32-9PY Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
TV07RW-13-32PE-P25 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
CA06R10SL-A4S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
CA3106E36A35S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
AIB30FA32-6SC-C3-C10 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 23C 2#4 3#8 2#12 16#16 SKT
KJB6T21F35BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
0015389202 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position CIC, FFC Connector Plug 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)