Location : Home > A > AIT1-20-15SC
AIT1-20-15SC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDMQ36W4S0L4A191A197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB STR COMBO M3 POST
75-68018-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
DCM25C3P1A5NA191 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB R/A PLS BKT 75 OHM 3.05
10-214224-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
10-214214-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
CTVS06RF-9-35HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
13282-20SG-326 Connectors, Interconnects Circular Connectors 20 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
241A11610X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15POS M SC 370PF