Location : Home > A > AISC-0805-R022G-T
AISC-0805-R022G-T
Share on FacebookShare on Facebook
AISC-0805-R022G-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AISC-0805-R022G-T INDUCTOR 22NH 500MA 2 SMD 57219 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AISC-0805-R022G-T INDUCTOR 22NH 500MA 2 SMD 46890 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AISC-0805-R022G-T INDUCTOR 22NH 500MA 2 SMD 46890 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AISC-0805-R022G-T INDUCTOR 22NH 500MA 2 SMD 46890 Abracon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AISC-0805-R022G-T 17+ 14000 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4414M Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE