Location : Home > A > AIRD-01-1R8M
AIRD-01-1R8M
Share on FacebookShare on Facebook
AIRD-01-1R8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AIRD-01-1R8M INDUCTOR PWR DRUM CORE 1.8UH 46350 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AIRD-01-1R8M INDUCTOR PWR DRUM CORE 1.8UH 56949 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AIRD-01-1R8M INDUCTOR PWR DRUM CORE 1.8UH 46350 Abracon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AIRD-01-1R8M INDUCTOR PWR DRUM CORE 1.8UH 46350 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L313 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 15A 280VAC PCB