Location : Home > A > AIBC30-20-27SC-B30
AIBC30-20-27SC-B30
10-214822-9S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
2M804-003-01NF10-201SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 6C 4#23 2#12 SKT RECP OM
75-72618-1P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
97-3106A24-7PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 14#16, 2#12 PIN PLUG
0524372933 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 29 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle