Location : Home > A > AIB6FA20-15PS
AIB6FA20-15PS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
241A25880X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
CA3106F28-16P13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
TVPS00RF-25-61SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3106E24-28SWF187 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
0936010413 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts 40A FEMALE CONTACT X 1,5 MM WIR