Location : Home > A > AIB30TC20-27SS
AIB30TC20-27SS
Share on FacebookShare on Facebook
AIB30TC20-27SS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3102E14S-2PBF80-04 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
XLR-3-14 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
MS27468T17B26PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
PT09E-14-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
MS3454W28-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
PT00CE-12-8P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
85108RC2461S50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/20WJ24SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
D38999/24FF11PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0781191239 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 23 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount