Location : Home > A > AIB30RV20-66SC
AIB30RV20-66SC
0424106408 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P4C VERT UNSHLD
32-2038 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
PT06A-20-41S Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
0015474194 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 19 Position CIC, FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
831-83-033-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
T38131-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38131-25-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38131-25-0 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37021-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37021-25-0 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37021-25-0 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2098380-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 POS HYBRID UNSEALED CAP KY-B
2098380-2 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ 20 POS HYBRID UNSEALED CAP KY-B Unitronix Electronics Limited
2098380-2 TE Connectivity AMP Connectors 287830 2016+ 20 POS HYBRID UNSEALED CAP KY-B Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
176298-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
176298-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
176298-1 N/A 1964 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2-1546976-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws