Location : Home > A > AIB30FC24-10PS
AIB30FC24-10PS
Share on FacebookShare on Facebook
AIB30FC24-10PS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SDS107-PRP1-F37-SN63-11 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
ACS06E16S-17P-003 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 3C 3#16S PIN PLUG
241A26090X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15POS M PI FILT. TYP3 .590
JBXFD0G06MSSDPR Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
1499683-3 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C UNSHIELDED
DJT10E21-41SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CA3102E24-28PBF80A176-05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CA3106F18-11PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
97-3106A20-17P-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 5#12 1#16 PIN PLUG
CA3102R24-5SF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
2-103682-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Accessories CONN SHROUD 24POS PANEL MT
10-107132-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver