Location : Home > A > AIB30-20-33SS
AIB30-20-33SS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PV70W22-55S Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3116P16-26P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
PT01CP-12-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS24266R16B10S9-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 10C 10#16 SKT PLUG
BACC63BP10H5P8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTC08R22-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#8 SKT PLUG RTANG
CA3102E24-5PBF80F0A176A232 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
DD115339-24 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 50 Position Two Piece Backshell Connector Black 180¡ã Unshielded
97-3106A24-20SW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 11C 9#16, 2#12 SKT PLUG
FH26-25S-0.3SHW(10) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
SFW30S-2STAE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 30 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
211068-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
PXP6010/16S/CR Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
68711014022 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle