Location : Home > A > AIB2-28-22PS
AIB2-28-22PS
7-146481-2 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 22POS .100" STACKER
DAMY15S0L2A191A197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB 15 SKT STR PCB 30G TIN
PAG.M0.9TL.AC39NZ Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN INLINE PLUG
RJHSEE38GA8 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
6282-6SG-516 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
TVP00RW-19-6JA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#12 SKT RECP
TSSH-105-01-L-DH-P Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADER 10POS .100" SMD GOLD
1651560000 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts HDC-C-HD-SM2.5AG 100/PK
4182-2SG-3ES Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
TVS06RK-13-35BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 22C 22#22D SKT PLUG
1057151-1 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) N Type Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Solder
1484882-1 Connectors, Interconnects LGH Connectors CONN RCPT 1POS LGH MICRO-MINI