Location : Home > A > AIB1FC28-15SS
AIB1FC28-15SS
XM4L-1542-502 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
D25S24A6RV12LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder Paste
L77SDC37S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
2-2170785-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSY, 1X4, QSFP28, GASKET,
CTVP00RW-11-5JA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 5C 5#20 SKT RECP
HIF6-34D-1.27R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 34POS 1.27MM DUAL
FCC17E09PB640 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
DBMN25SNK126 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 F PCB STR G30 TIN
C48-06R18-14S7-402 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
242A15030X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
833-83-028-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
892-70-004-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-004-10-001101 Preci-Dip 147690 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-004-10-001101 Preci-Dip 297410 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com