Location : Home > A > AIB1FA16-10PS
AIB1FA16-10PS
2M801-009-07M13-201SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 12C 10#23 2#12 SKT REC OM
P3829ALL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 1 SHT-10 LABELS ALLC
DL60R18-08SN-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
D09P80C6GX00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Press-Fit
BACC63BP16H10S6H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Self Locking, Shielded
M83723/72R22196-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
PT06E-24-61P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
5-103976-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPTACLE 10POS .100 30AU
M20-1071700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
M20-1071700 Harwin Inc. 156980 2016+ FEMALE CRIMP HOUSING 2X17POS Unitronix Electronics Limited
M20-1071700 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-1071700 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878330633 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1438856-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 POS PLUG HOUSING, SIDELOCK,OB
1438856-1 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1438856-1 TE Connectivity AMP Connectors 157660 2016+ 8 POS PLUG HOUSING SIDELOCKOB Unitronix Electronics Limited
1438856-1 TE Connectivity AMP Connectors 287490 2016+ 8 POS PLUG HOUSING SIDELOCKOB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1437417-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1437417-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1437417-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1437417-3 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 19POS QC TURRET EKT Electronics Co., Ltd
1437417-3 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 19POS QC TURRET Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1035360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035360000 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1035360000 Weidmuller 157480 2016+ CONN HEADER 14POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1035360000 Weidmuller 287450 2016+ CONN HEADER 14POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878321412 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
644180-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
644180-3 TE Connectivity AMP Connectors 147790 2016+ CONN HEADER 13POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
644180-3 TE Connectivity AMP Connectors 278250 2016+ CONN HEADER 13POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5022795 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories HINGED COVER 50X95MM TRANSPARENT
5022795 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5022795 Phoenix Contact 147470 2016+ HINGED COVER 50X95MM TRANSPARENT Unitronix Electronics Limited
641126-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold