Location : Home > A > AIB1F18-18SS
AIB1F18-18SS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-007-16ZN8-28SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 8C 8#20HD SKT PLUG OM
D38999/24WG35BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
09643227210 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
DTS24F17-35SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
2M804-003-01M8-2S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 2C 2#16 SKT RECP OM
PT01W-18-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
CTVPS00RF-17-8JE Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
D38999/24WE26BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
BACC63BV18F14SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1035380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035380000 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1035380000 Weidmuller 147890 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1035380000 Weidmuller 288990 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7130250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTV7130250 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7130250 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7130250 On Shore Technology Inc. 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
430713-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430713-06-0 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 (Mate), 6 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1644740000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLDT 5.08 3P OR TPC Global Service Co.Ltd.
1644740000 Weidmuller 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644740000 Weidmuller 278790 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com