Location : Home > A > AIB0FA20-15PS
AIB0FA20-15PS
CWR-183-15-0000 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
D25S82C6GV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Press-Fit
10090928-P266XLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
60617-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 18-24AWG GOLD CRIMP
DTS26W17-6BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DAMM15SNMB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
TXR40AC90-1810AI Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F SLVR
956246-2020-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1725200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1725200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 10POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1725200000 Weidmuller 157120 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725200000 Weidmuller 288190 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1939785 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1939785 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1939785 Phoenix Contact 157520 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1939785 Phoenix Contact 288990 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395137814 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1742150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 7POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1742150000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1742150000 Weidmuller 287850 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com