Location : Home > A > AIB0F32-15SC
AIB0F32-15SC
Share on FacebookShare on Facebook
AIB0F32-15SC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT07A-8-2P(011) Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
09300009995 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Accessories HAN 48B GASKET
1604900 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1604900 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 15POS 180 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1604900 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
43-01196 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold