Location : Home > A > AHD336M50F24T
AHD336M50F24T
Share on FacebookShare on Facebook
AHD336M50F24T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AHD336M50F24T standard package with RoHS 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q2-XT-4AWG-01-MS100FT Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HEATSHRINK 4AWG 100' BLACK
TB105IW10 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways BASE RACEWAY PWR SML OWH10'
TB105IW10 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB105IW10 NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL212365101 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
MAL212365101 VISHAY 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MAL212365101 VISHAY 10000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
380LQ122M160H452 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
380LQ122M160H452 Cornell Dubilier Electronics ( 1424700 2015+ CAP ALUM 1200UF 20 160V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
380LQ122M160H452 Cornell Dubilier Electronics ( 88170 2015+ CAP ALUM 1200UF 20 160V SNAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
380LQ122M160H452 Electronics 27530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MAL213656561E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
MAL213656561E3 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL213656561E3 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL213656561E3 VISHAY 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
478CKH010M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4700UF 20% 10V T/H
25NSEV4R7M5X5.5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
ECA-1JM220B Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
ECA-1JM220B originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECA-1JM220B Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22UF 63V ALUM LYTIC RADIAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECA-1JM220B Panasonic Electronic Component 1318200 2015+ CAP ALUM 22UF 20 63V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41231A8398M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
B41231A8398M 39646 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B41231A8398M ROHSPb 58952 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B41231A8398M STOCK 46350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ESMG160ELL103MMP1S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
ESMG160ELL103MMP1S 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
LNX2W562MSEJ Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
LNX2W562MSEJ Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 5600uF 85c Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
885012105006 Capacitors Ceramic Capacitors 1¦ÌF ¡À20% 6.3V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)