Location : Home > A > AHA50AJB-15R
AHA50AJB-15R
Share on FacebookShare on Facebook
AHA50AJB-15R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AHA50AJB-15R RESWW15OHM50W5AXIAL 14000 Yageo 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
AHA50AJB-15R n/a 68000 Yageo n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
AHA50AJB-15R RES WW 15 OHM 50W 5 AXIAL 14000 Yageo n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS8-C2-C2-00-CE IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS8-C2-C2-00-CE NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1393816-6 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 60VAC Coil Socketable
3-1393816-6 TE Connectivity 40184 NEW RoHS RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 60V FindCores Electronics Inc.
3-1393816-6 TE Connectivity 7000 12+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 60V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3-1393816-6 TE Connectivity 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 60V SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-1393816-6 TE Connectivity 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 60V PXT Direct Electronics Co.,Ltd
G6RL-1A DC12 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
G6RL-1A DC12 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
G6RL-1A DC12 654789 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
G6RL-1A DC12 Omron Electronics Inc-ECB Div 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
G6RL-1A DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V SIMEN Electronics Co.,Ltd