Location : Home > A > AFK107M25E16T-F
AFK107M25E16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFK107M25E16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFK107M25E16T-F CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 88410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFK107M25E16T-F CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 1214500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFK107M25E16T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFK107M25E16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25V 100uF 8X6.2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com