Location : Home > A > AFD58-14-4SW-6117
AFD58-14-4SW-6117
TV07DZ-21-41S-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 41C 41#20 SKT J/N RECP
5-175643-4 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADR .049" 24POS SMT TIN
CA3106R24-5SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
52418-1410 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector Tin 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle