Location : Home > A > AFD56-16-26SW-6117-LC
AFD56-16-26SW-6117-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-146457-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 35POS .100" STACKING
CTVP00RW-21-41JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTS02R32-76P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 19C 19#12 PIN RECP
21011423081 Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
2-215309-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole