Location : Home > A > AFD51-22-41SW-6141
AFD51-22-41SW-6141
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FFA.4S.713.CN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories COLLET FFA.4S. - 13.0MM DIA
CN0966B20G41S8Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CTVPS00RF-21-41PE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 41C 41#20 PIN RECP
CTVP00RW-11-35AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 13C 13#22D PIN RECP
97-4101E14S-2P-290 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings AB 4C 4#16S PIN RECP
ZDB25P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 M SOD STAMPED TIN
747841-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1147970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1147970000 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1147970000 Weidmuller 157470 2016+ SL 5.08HC/22/180B 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
0382190148 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks BTS VW 8 ASY
0395388034 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
14-3625-11 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5600200230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5600200230 Molex, LLC 157860 2016+ 20 WB SMT ST AU 2CKT Unitronix Electronics Limited
5600200230 Molex, LLC 278490 2016+ 20 WB SMT ST AU 2CKT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-016-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-016-10-004101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-016-10-004101 Preci-Dip 287910 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com