Location : Home > A > AFD50-24-61SN
AFD50-24-61SN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA06R14S-2PXF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
85106A84S50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
TVP00DZ-21-11AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 11C 11#12 PIN RECP
CA3101F14S-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
BACC63DB15-19SNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings BACC 19C 19#20 SKT PLUG SS
10066848-106LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 10POS 2MM T/H
PAG.M0.2GL.AC52V Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
D38999/20FJ37SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 37 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
97-3108A18-29P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 6#16 PIN PLUG
536255-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole