Location : Home > A > AFC685M35C12B-F
AFC685M35C12B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC685M35C12B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC685M35C12B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFC685M35C12B-F CAP ALUM 6.8UF 20 35V SMD 98810 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC685M35C12B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.8uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFC685M35C12B-F CAP ALUM 6.8UF 20 35V SMD 896100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited