Location : Home > A > AFC476M35E16T-F
AFC476M35E16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC476M35E16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC476M35E16T-F CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 98690 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFC476M35E16T-F CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 1529000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFC476M35E16T-F CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 98690 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC476M35E16T-F CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 912000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AFC476M35E16T-F CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 806800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160375032 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 16 V