Location : Home > A > AFC476M16D16T-F
AFC476M16D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC476M16D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC476M16D16T-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 98870 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC476M16D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47.0uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFC476M16D16T-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 98870 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGTBS8EZ Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BRACKET, TRAPEZE, 8", WYR-GRID