Location : Home > A > AFC336M25D16T-F
AFC336M25D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC336M25D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC336M25D16T-F CAP ALUM 33UF 20 25V SMD 808100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC336M25D16T-F CAP ALUM 33UF 20 25V SMD 99070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC336M25D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33.0uF 25V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd