Location : Home > A > AFC227M25G24B-F
AFC227M25G24B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC227M25G24B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC227M25G24B-F CAP ALUM 220UF 20 25V SMD 99130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFC227M25G24B-F CAP ALUM 220UF 20 25V SMD 140060 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AFC227M25G24B-F CAP ALUM 220UF 20 25V SMD 242290 Cornell Dubilier Electronics ( 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC227M25G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220.0uF 25V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFC227M25G24B-F CAP ALUM 220UF 20 25V SMD 157709 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFC227M25G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220.0uF 25V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com