Location : Home > A > AFC226M25D16T-F
AFC226M25D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC226M25D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC226M25D16T-F CAP ALUM 22UF 20 25V SMD 808300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC226M25D16T-F CAP ALUM 22UF 20 25V SMD 97590 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC226M25D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22.0uF 25V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VR6 Capacitors Accessories MOUNTING CLAMP VERT 1.75IN DIA
VR6 Vishay/BC Components 800,000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
VR6 Vishay/BC Components 800,000 15+ RES 10M OHM METAL FILM 1W 1 TPC Global Service Co.Ltd.
VR6 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VR6 Vishay BC Components 694100 NEW RoHS RES 110K OHM 1W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.