Location : Home > A > AFC107M06D16B-F
AFC107M06D16B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC107M06D16B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC107M06D16B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFC107M06D16B-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 586000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC107M06D16B-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 97370 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC107M06D16B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100.0uF 6.3V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd