Location : Home > A > AFC106M50D16T-F
AFC106M50D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC106M50D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC106M50D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFC106M50D16T-F CAP ALUM 10UF 20 50V SMD 808500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC106M50D16T-F CAP ALUM 10UF 20 50V SMD 97990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC106M50D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd