Location : Home > A > AEV01BB24
AEV01BB24
Share on FacebookShare on Facebook
AEV01BB24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AEV01BB24 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AEV01BB24 SIPDIP 16666 ARTESYN 2022+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
AEV01BB24 SIPDIP 362600 Artesyn 2020+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5571705203F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 24V 20mA Round with Flat Top, 17.80mm Wire Leads - 0.50" (12.70mm)
3240W101K Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment
3240W101K IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240W101K S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
3240W101K TE Connectivity 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
VE-B3T-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W