Location : Home > A > AEB476M2EU44T-F
AEB476M2EU44T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AEB476M2EU44T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AEB476M2EU44T-F CAP ALUM 47UF 20 250V SMD 799800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AEB476M2EU44T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250V 47uF 16X21.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AEB476M2EU44T-F CAP ALUM 47UF 20 250V SMD 88010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AEB476M2EU44T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250V 47uF 16X21.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com