Location : Home > A > AEB475M2WL32T-F
AEB475M2WL32T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AEB475M2WL32T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AEB475M2WL32T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AEB475M2WL32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 450V 4.7uF 12.5X16.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AEB475M2WL32T-F CAP ALUM 4.7UF 20 450V SMD 891900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AEB475M2WL32T-F CAP ALUM 4.7UF 20 450V SMD 997100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AEB475M2WL32T-F CAP ALUM 4.7UF 20 450V SMD 891900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AEB475M2WL32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 450V 4.7uF 12.5X16.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd