Location : Home > A > AEB226M2DL32T-F
AEB226M2DL32T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AEB226M2DL32T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AEB226M2DL32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 200V 22uF 12.5X16.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AEB226M2DL32T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AEB226M2DL32T-F CAP ALUM 22UF 20 200V SMD 892100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AEB226M2DL32T-F CAP ALUM 22UF 20 200V SMD 997300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AEB226M2DL32T-F CAP ALUM 22UF 20 200V SMD 892100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AEB226M2DL32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 200V 22uF 12.5X16.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd