Location : Home > A > AEB107M2DS44T-F
AEB107M2DS44T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AEB107M2DS44T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AEB107M2DS44T-F CAP ALUM 100UF 20 200V SMD 896000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AEB107M2DS44T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 200V 100uF 18X21.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AEB107M2DS44T-F CAP ALUM 100UF 20 200V SMD 88670 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AEB107M2DS44T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk