Location : Home > A > ADSP-BF531SBB400
ADSP-BF531SBB400
Share on FacebookShare on Facebook
ADSP-BF531SBB400 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ADSP-BF531SBB400 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ADSP-BF531SBB400 IC DSP CTLR 16BIT 400MHZ 169-BGA 5000 Texas Instruments 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ADSP-BF531SBB400 Blackfin 10000 AD 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SY89827LHI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator IC 500MHz 64-TQFP Exposed Pad
SY89827LHI SY 10885 14-15+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
SY89827LHI SYNERGY 22000 2016 TQFP64 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SY89827LHI TQFP64 498101 12+ SYNERGY IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SY100S838ZC Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLOCK GEN 3.3V/5V 20-SOIC
SY100S838ZC ELECTRONIC 27269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SY100S838ZC ELECTRONIC 27269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SY100S838ZC IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3G2A5-ID212 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module Backplane
3G2A5-ID212 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3G2A5-ID212 Omron 25 15+ Equipment Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3G2A5-ID212 Omron 25 2016+ Equipment enkaite Electronics Co., Ltd
EP3SL340F1760I3N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP3SL340F1760I3N ALTERA 29150 2012+ BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AGL600V2-FG144I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AGL600V2-FG144I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC12LF1612-E/SN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
PIC12LF1612-E/SN IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC12LF1612-E/SN MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
PIC12LF1612-E/SN NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S99GL512P0070 Integrated Circuits (ICs) Memory IC MEMORY 512MB PAGE 56TSOP
93LC76BT-I/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 8KBIT 3MHZ 8SOIC
93LC76BT-I/SN 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93LC76BT-I/SN Microchip 3000 12+ 8-SOICN Evergreen Electronics Co.,Ltd
93LC76BT-I/SN Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JANTX1N5313UR-1 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Current Regulation/Management Current Regulator Regulator 4.3mA DO-213AB (MELF, LL41)
JANTX1N5313UR-1 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX1N5313UR-1 N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
JANTX1N5313UR-1 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDRV83053QPHPRQ1 TI 5783 48-HTQFP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
800-80-035-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
800-80-035-40-001101 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-035-40-001101 Preci-Dip 157760 2016+ CONN HDR 35POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-80-035-40-001101 Preci-Dip 287750 2016+ CONN HDR 35POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-353079-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.400" (10.16mm) Through Hole, Right Angle Gold