Location : Home > A > ADP7142ARDZ-1.8-R7
ADP7142ARDZ-1.8-R7
Share on FacebookShare on Facebook
ADP7142ARDZ-1.8-R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ADP7142ARDZ-1.8-R7 N/A 1000 ADI 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ADP7142ARDZ-1.8-R7 IC REG LINEAR 1.8V 200MA 8SOIC 45120 Analog Dev 2022 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015911743 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 74 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold