Location : Home > A > ADP7118ACPZN1.8-R7
ADP7118ACPZN1.8-R7
Share on FacebookShare on Facebook
ADP7118ACPZN1.8-R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ADP7118ACPZN1.8-R7 s/n 12000 ADI 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ADP7118ACPZN1.8-R7 QFN 3000 ADI/???? 2020+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ADP7118ACPZN1.8-R7 QFN 100000 ADI/???? 2021 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
ADP7118ACPZN1.8-R7 IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP 45120 Analog Dev 2022 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ADP7118ACPZN1.8-R7 QFN 10000 ADI 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450-80-260-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-260-00-006101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-260-00-006101 Preci-Dip 147340 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-260-00-006101 Preci-Dip 297510 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com