Location : Home > A > ADP7112ACBZ-1.2-R7
ADP7112ACBZ-1.2-R7
Share on FacebookShare on Facebook
ADP7112ACBZ-1.2-R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ADP7112ACBZ-1.2-R7 2170 ADI NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
ADP7112ACBZ-1.2-R7 1870 ADI NEW+ STOCK Asia Military Components Trading Co., Ltd.
ADP7112ACBZ-1.2-R7 1620 ADI NEW+ STOCK NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
ADP7112ACBZ-1.2-R7 QFN 16666 ADI 2022+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADP7112ACBZ-1.2-R7 7350 ADI 20+PB Pb-Free IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ADP7112ACBZ-1.2-R7 WLCSP 100000 ADI/???? 2021 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
ADP7112ACBZ-1.2-R7 IC REG LINEAR 1.2V 200MA 6WLCSP 45120 Analog Dev 2022 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-044-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-044-40-001101 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-044-40-001101 Preci-Dip 157170 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-044-40-001101 Preci-Dip 270400 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0713499003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
892-80-078-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 78 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-078-10-004101 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-078-10-004101 Preci-Dip 147880 2016+ CONN HDR 78POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-078-10-004101 Preci-Dip 298390 2016+ CONN HDR 78POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com