Location : Home > A > ACZRW5250B-G
ACZRW5250B-G
Share on FacebookShare on Facebook
ACZRW5250B-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZG05C8V2-E3-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 1.25W DO214AC
R9S02230XX Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE RECT 2200V 3935A PUCK
1808255 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Surface Mount
1808255 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1808255 Phoenix Contact 147340 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1808255 Phoenix Contact 288970 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1793810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1793810000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1793810000 Weidmuller 297910 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole