Location : Home > A > ACSL00A14S-5P-003
ACSL00A14S-5P-003
Share on FacebookShare on Facebook
ACSL00A14S-5P-003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DCE37S0L2A191-146 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB STR 4-40 POST B/L
73000005345 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Accessories INCREASER - M50 TO M63
54121-816102500LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 10POS 0.100" T/H
10054040-114 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HDR 14POS .100" T/H R/A AU
AIT1CG28-15PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 35C 35#16 PIN RECP
75915-337HLF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole
TVS07RK-25-37BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 39C 39#16 SKT J/N RECP
LJT07RT9-6S-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 6C 6#22M SKT RECP
M52-5152345 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector Gold 0.050" (1.27mm) Surface Mount
97-3108B20-27SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 SKT PLUG
65780-046 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector Tin 0.100" (2.54mm) Through Hole