Location : Home > A > ACSC03-41SURKWA-F01
ACSC03-41SURKWA-F01
Share on FacebookShare on Facebook
ACSC03-41SURKWA-F01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACSC03-41SURKWA-F01 SURFACE MOUNT DISPLAY 10000 KINGBRIGHT 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-80-041-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
850-80-041-10-001101 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-041-10-001101 Preci-Dip 157690 2016+ CONN HDR 41POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
850-80-041-10-001101 Preci-Dip 298190 2016+ CONN HDR 41POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com